GONA SYSTEM CZ

Kancelář

Přejděte na nový způsob práce s produktem Microsoft 365

Chatujte, volejte, pořádejte online schůzky a spolupracujte v reálném čase, ať pracujete na dálku, nebo v kanceláři. Získejte jedno integrované řešení, včetně Teams, cloudového úložiště OneDrive a aplikací Office s pokročilými možnostmi zabezpečení. Pomůžeme Vám pochopit různá řešení a vybrat si z plánů navržených pro firmy, jako je ta Vaše.

 

Název MONEY obecně označuje ekonomický systém firmy Solitea a.s., 
který dnes uspokojuje požadavky všech zákazníků.

 •  Menším a středním společnostem, živnostníkům, účetním kancelářím je určen účetní a ekonomický systém Money S3. S 100.000 instalacemi se jedná o jeden z nejrozšířenějších účetních systémů v Čechách a na Slovensku.
 •  Středně velkým společnostem nabízíme ERP podnikové informační systémy Money S4 a Money S5. Jedná se o robustní systémy s moderní architekturou, který vedle běžných ekonomických a obchodních agend pokrývá i specializovaná branžová řešení.
 •  Pro malé firmy a živnostníky, kteří si nepotřebují zpracovávat sami celou svou účetní agendu, je určena bezplatná online aplikace iDoklad. Představuje cloudové řešení s aplikacemi pro mobilní telefony oceňované pro svou technologickou inovativnost.
 •  Produktem Prodejna SQL oslovujeme celé spektrum zákazníků, kteří požadují řešení pokladních systémů. Kromě pokladního software dodáváme také komplexní pokladní hardware, v řadě komodit jsme přímými dovozci.

Ochrana a záloha dat

GONA SYSTEM BACKUP & PROTECTION

Nabízíme vám službu založenou na produktu Acronis Cyber Protect Cloud. Jedná se o unikátní integraci zálohování s full-stack antimalwarovou ochranou příští generace a vyčerpávajícím rozsahem funkcí endpoint managementu. Tato synergie odstraňuje přebytečnou komplexnost, a poskytovatelé služeb jsou tak schopni skvěle chránit zákazníky, a přitom držet náklady na uzdě.

Nová školení Money S3 v lednu 2021

Účetnictví v Money S3 není žádná věda. Vše potřebné pro účtování v systému vás naučíme za 6 hodin. Kurz je vhodný pro pracovníky ekonomického …

Školení MONEY S3 - poslední v letošním roce

Máme pro vás několik posledních míst na školení Money S3 v tomto roce. Téma: Money efektivně, Personalistika a mzdy. Na školení se budeme …

Ochrana dat

Data v počítači jsou tím nejcennějším. Vše ostatní se dá relativně jednoduše nahradit. Ztráta nebo poškození rodinných fotografií, videí nebo …

další články